O nas

Nasze wyroby wykonane z precyzją i starannością sprawią, że wnętrze Twojego domu lub mieszkania nabierze unikalnego i niepowtarzalnego charakteru. Za pomocą naszych dłoni i umiejętności Twoje marzenie stanie się rzeczywistością…

Nazywam się Michał Rekus i zakład stolarski, który prowadzę jest spełnieniem mojego marzenia z dzieciństwa. Zawód wykonuję z pasją i oddaniem już niemal od dwudziestu pięciu lat, stale doskonaląc swoje umiejętności i podążając za najnowszymi zmianami w branży.

Z wykształcenia jestem technologiem obróbki drewna i posiadam dyplom czeladnika stolarstwa. Swoje doświadczenie przekazuję kolejnym pokoleniom poprzez kształcenie w moim warsztacie uczniów szkoły zawodowej o kierunku stolarstwo ogólne. Nie prowadzimy produkcji seryjnej dzięki czemu nasi klienci mają pewność, iż produkt, który zamawiają, wykonany jest z sercem i pasją. Drewno przywiezione z lasu rozcinamy w naszym tartaku, układamy w stos i po okresie odpowiedniego sezonowania, suszymy mechanicznie. Mamy pieczę nad całym procesem technologicznym, przez co jesteśmy w stanie zagwarantować tak wysoką jakość naszych produktów.

Jesteśmy małą, rodzinną firmą. W pracy cenimy sobie przyjazną i miłą atmosferę, co przekłada się na precyzję i staranność naszych wyrobów.

Zadzwoń do nas i umów się na dokładny pomiar

Przyjeżdzamy do Ciebie i wykonujemy pomiar

Przedstawiamy projekt oraz wycenę

Wykonujemy pracę według projektu

Montujemy i finalizujemy zamówienie